Жеңіл атлетикадан Ұлттық құраманың бас бапкері Григоргий Егоров Джакартада ел намысын қорғайтын жеңіл атлеттердің толық тізімін бекітті. Құрама сапына 33 атлет (15 ер, 18 әйел) еніп отыр.
Олардың 28-інің шығынын Ұлттық Олимпиада комитеті көтерсе, қалған бесеуін аймақтық басқармалар қаржыландырмақ.
Сонымен жеңіл атлетикадан Азия ойындарына қатысатын Қазақстан құрамасының толық тізімі:
Ерлер
1.Виталий Земс (1996 ж.,Қарағанды облысы) – 200 метрге жүгіру, 4х100 метрлік эстафета;
2.Александр Каспер (1994 ж., Астана) – 100 метров, 4х100 метрлік эстафета;
3.Владислав Григорьев (1997 ж.,Қарағанды облысы) – 100 және 200 метрге жүгіру, 4х100 метрлік эстафета;
4.Вячеслав Земс (1998 ж.,Қарағанды облысы) – 110 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру, 4х100 метрлік эстафета;
5.Давид Ефремов (1999 ж.,Қарағанды облысы) – 110 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру, 4х100 метрлік эстафета;
6.Михаил Литвин (1996 ж.,СҚО) – 400 метрге жүгіру, 4х400 метрлік эстафета, 4х400 метрлік аралас эстафета;
7.Андрей Соколов (1995 ж., ШҚО) – 400 метрге жүгіру, 4х400 метрлік эстафета, 4х400 метрлік аралас эстафета;
8.Дмитрий Коблов (1992 ж., Түркістан облысы) – 400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру, 4х400 метрлік эстафета, 4х400 метрлік аралас эстафета;
9.Иван Иванов ( 1992 ж., Алматы облысы) – ядр серпу;
10.Никита Филиппов (1991 ж., Алматы) – сырықпен секіру;
11.Сергей Григорьев (1992 ж., Алматы) – сырықпен секіру;
12.Георгий Шейко ( 1989 ж., БҚО) — 20 шақырымға спорттық жүріс;
13.Михаил Красилов (1990 ж., Жамбыл облысы) – марафон;
14.Алексей Гусаров (1995 ж., Алматы) – 800 және 1500 метрге жүгіру;
15.Антон Боднар (1992 ж., Түркістан облысы) – биіктіккке секіру;
Әйелдер
1.Виктория Зябкина ( 1992 ж., Алматы) –100 және 200 метрге жүгіру, 4х100 метрлік эстафета;
2.Ольга Сафронова (1991 ж., Павлодар облысы) –100 және 200 метрге жүгіру, 4х100 метрлік эстафета;
3.Анастасия Виноградова (1986 ж., Алматы ) – 110 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру;
4.Рима Кашафутдинова (1995 ж.,Қарағанды облысы) – 4х100 метрлік эстафета;
5.Әйгерим Шыназбекова (1992 ж., Алматы) – 110 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру;
6.Аделина Ахметова (1998 ж.,Қарағанды облысы) – 400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру, 4х400 метрлік эстафета;
7.Элина Михина (1994 ж., ШҚО) – 400 метрге жүгіру, 4х400 метрлік эстафета, 4х400 метрлік аралас эстафета;
8. Светлана Голендова (1993 ж., Жамбыл облысы) – 400 метрге жүгіру, 4х400 метрлік эстафета, 4х400 метрлік аралас эстафета, 4х100 метрлік эстафета;
9. Любовь Ушакова (1997 ж.,Қарағанды облысы) — 4х400 метрлік эстафета, 4х400 метрлік аралас эстафета;
10. Мерджен Ишангулиева (1988 ж., Қостанай облысы) – 400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру, 4х400 метрлік эстафета;
11. Ольга Рыпакова (1984 ж., ШҚО) – үш қарғып секіру, ұзындыққа секіру;
12. Ирина Эктова (1987 ж., СҚО) – үш қарғып секіру, ұзындыққа секіру;
13. Надежда Дубовицкая (1998 ж., ШҚО) – биіктікке секіру;
14. Маргарита Мұқашева (1986 ж., СҚО) — 800 метрге жүгіру , 4х400 метрлік эстафета;
15. Татьяна Нерознак (1989 ж., Қостанай облысы) – 1500 метрге жүгіру, 3000 метрге кедергілер арқылы жүгіру;
16. Гүлжанат Жанатбек (1991 ж., Алматы облысы) – марафон;
17. Айман Ратова (1991 ж., Алматы облысы) – 20 шақырымға спорттық жүріс;
18. Диана Айдосова (1995 ж., Алматы) – 20 шақырымға спорттық жүріс
Дереккөз: Olympic.kz